| anonim_4396 a întrebat:

Funda! De curand o sa plec in Franta la Oceanul Atlantic... Sunt curioasa sa aflu daca pe tarmurile de vest ale frantei sunt rechini.Cineva mi-a spus sa am grija la acest aspect. Dar vreau sa stiu asta cu siguranta.

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai daca ar fi rechini la mal crezi ca ar mai merge lumea la plaja la Atlantic? Nu sunt te asigur eu am deja 1 an de Franta.

| maradi3 a răspuns:

Juicy,daca o sa revii in tara inseamna ca n-au fost rechini, iar daca nu mai revii inseamna ca acel"cineva"a avut dreptate! Nu-ti bate capul cu prostii, du-te si distreaza-te! E tot ce conteaza!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt rechini care sa fie aproape de mal, sunt numai in largul Oceanului(cateva mile in larg), daca doresti sa vezi harta cu locuri unde s-au petrecut atacuri ale rechinilor ma gasesti pe id razvan_razvan_flo

| Amy_1906 a răspuns:

Sa stii ca sunt multi rechini sa nu intri in apa ca cine stie.

| Amy_1906 a răspuns:

Sunt rechini sa nu intri in apa.

| Amy_1906 a răspuns:

Pot fi rechini mai mici care nu intra direct pe mal dar vin destul de aproape, am a vazut multe situatii cum niste rechini mai mici vin mai aproape de mal si au retezat piciorul unui om.