| vasile999 a întrebat:

Salut! Curând o sa plec in Franța timp de 2 luni si vreau sa aflu daca exista o posibilitate mai buna de a avea internet, unde voi sta nu exista un wifi deci mi-am cumpărat cartela reîncărcabila dar sa bagi mereu 15 euro pentru 10gb de internet nu mi se pare o afacere buna, ma gândesc la un wifi portabil sau cv dar nu știu exact cum ar funcționa. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Cksihja a răspuns:

Iei cartelă direct din Franța. Wifi-ul portabil merge pe bază de cartelă, nu ai cablu acolo?

| vasile999 explică (pentru Cksihja):

Lucrez la un fast food si stau într-o rulota acolo deci nu am cablu sad