Întrebare recomandată | Saddelyx a întrebat:

Iarna asta ma duc la munte in Bansko si am vazut ca acolo poti inchiria si haine.Acum intrebarea, pe cat timp se inchiriaza hainele? Ca am vazut doar un pret pe net (6€) si nu stiu daca e doar o zi sau mai multe.Si de asemenea acolo se pot inchiria si manusi sau ochelari?

Răspuns Câştigător
| TigrutaPuma a răspuns:

Da,6 euro pe zi hainele, si da, se inchiriaza si ochelari, aproape peste tot unde te duci se face asa.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ce-i bansko? statiune de iarna? cu 30 de euro iti poti cumpara astea.

| Saddelyx explică:

@express11,da,Bansko este o statiune de iarna.Realizez ca le poti cumpara, dar eu nu am ce face cu ele dupa asta tinand cont ca nu stau la munte si nici nu ma duc iarna acolo.Asta ar fi prima oara.Si in cazul asta e o diferenta destul de mare intre 12 € si 60€.Ma rog, asta in cazul in care se inchiziara pe mai multe zile la banii astia...si asta e intrebarea la care inca am nevoie de raspuns...

| Wenttmann a răspuns:

6$ pe zi