| DarKJoKeR a întrebat:

Am o mica intrebare.Nu stiu daca se aplica la toate, dar macar sa stiu in general. Vreau sa merg la patinoar.In Bacau.Si pe internet scrie ca costa 10 lei pentru a inchiria patinele.Intrebarea mea este, se inchiriaza pentru un anumit timp, sau cu acei 10 lei le poti folosi cat doresti?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Pai sal, eu sunt din Bacau ai venit unde trebuie pai inchiriezi patinele si le folosesty toata ziua ...pana cand se inchide patinuarul seara...

8 răspunsuri:
| spyceygirl a răspuns:

Pai 10 lei costa patinele dar mai costa si intrarea vreo 10-15 lei(depinde de oras), pentru acesti bani platiti stai maxim 2 h(iarasi depinde de oras)... dar nu ai bilete de la scoala(liceu)?
e cAM SCUMP daca nu ai nici patine, pentru ca daca ai avea ai plati doar intrarea... oricum ti-am explicat cum sta treaba cu timpuwinking

bafta!

| spyceygirl a răspuns:

Ciudat...nu este pe serii? adica vreo 2 dimineata de la x ora pana la y ora? si dupa amiaza alte serii, seara la fel? si nu este prea plic patinoarul? mai aveti loc de trenulete?hee heecadaca e fiecare cat timp vrea...in fineoh go on.are o parte pozitiva si una negativa acest lucruwinking

| princessmary a răspuns:

Pai in Sibiu cu 20 lei poti sta o ora jumate cu ele si numai platesti intrarea

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Nu le poti folosi cat timp vrei tu, ci cat scrie acolo.De exemplu la mine in oras e 15 lei-1h. Dar ca sa fi 100% convins, de ce nu te duci la patinoar si afli?

| Allegria a răspuns:

In primul rand se scrie patinoar
asa...
depinde de patinoar... poate sa fie pe ture sau toata ziua
eu nu sunt di bacau asa ca nu stiu cum e acolo... daca ai auzit ca nu exista ture, inseamna ca pe toata ziua

| DarKJoKeR explică:

@110
vezi ca ti-am dat un PM
laughing

@SPYCEYGIRL
stiu de intrare, si la noi in Bacau, stai cat vrei. Dar credeam ca la patine e cu timp.

| DarKJoKeR explică:

@spyceygirl
uite, arunca o mica privire
http://www.gepexpark.ro/images/noi/tarife-program-patinoar2.jpg

scrie,, platesti o data si stai cat vrei'' :P
dar despre patine, nu stiu daca mai e asa

| DarKJoKeR explică:

Pana la urma am fost astazi.Pentru cei care vor sa stie, costa 8 lei patinele[10 lei in weekend] si 10 lei intrarea[12 in weekend] si puteti sta cat vreti