| Gabistein a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca merg la munte 3 zile si am geaca de iarna e neaparat sa imi iau geca de ski? Precizez ca am cagula,caciula,ochelari,manusi, pantaloni de ski si bocanci...si nu merg decat odata pe an la munte vreo 3-4 zile...Si nu as da 3 milioane daca o port o singura data.

Răspuns Câştigător
| HeiwaaSmilee a răspuns:

Daca tu consideri ca nu este necesar atunci nu iti lua. happy Important este sa te distrezi si sa nu mori de frig. Eu te-as sfatui sa nu dai atatia bani pe o geaca, care cum ai spus si tu, o sa o porti o singura data. Distractie placuta la munte!

2 răspunsuri:
| crisstian79 a răspuns:

Nu cred

| Gabistein explică:

Pai cam asa ma gandeam dar eventual incerc sa imprumut de la cineva daca chiar e necesar...