| anonim_4396 a întrebat:

in 2 saptamani o sa vizitez o ruda care sta in orasul Slobozia (cam departe de Brasov) si as vrea sa cunosc orasul. stiti cumva niste localuri, locuri frecventate de tinerii din acest oras? unde as putea sa ies sa ma distrez si sa fie tineret? si locatia acelor locuri pe unde ar fi? in ce zona a orasului. mc
PS: e o runda in varsta, nu ar sti pe unde se intalnesc tinerii

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu exista nimic frumos de vazut la Slobozia. Este in top cele mai hidoase orase din Romania alaturi de Oltenita, Calarasi, Zimnicea, Rosiorii de Vede, Caracal, Petrosani, Copsa Mica sau Dej.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca tu crezi ca orasul e reprezentat doar de baruri...
In alta ordine de idei: tu vizitezi ruda sau barurile?
Slobozia este un oras atit de mic, incit nici nu ai de cautat. Totul e in acelasi loc.