| rainbowkiss a întrebat:

In afara de Vama Veche, stiti alte plaje din Romania unde se poate bronza nud?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

2 Mai, Costinești (la epavă), Corbu, Gura Portiței (plaje sălbatice).

5 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

La Costinesti am fost anul trecut si undeva langa epava e o portiune unde se poate bronza nud, eu am vrut sa merg dar gasca mea nu deoarece erau numai mosnegi si babe happy

| TroubleInParadise a răspuns:

De ce? Vrei sa faci plaja acolo sau sa te uiti si tu? rolling on the floor)

| rainbowkiss explică (pentru TroubleInParadise):

Pisici ma duceam la mare sa ma uit la altii cum fac plaja. Pe plajele cunoscute si daca fac topless mai gasesc cate o iubita frustrata care arunca o privire de parca i-l calarisem eu pe gagicasu, sau vreun cretin care te vede cu iubitul de mana si mai baga cate o replica de agatat in stil de cocalar

| AFR81 a răspuns:

Mai sunt plaje de nudisti si la Costinesti, 2 Mai sau Eforie.

| iamprettybored a răspuns:

Amara. Știu fiindcă am fost acolo și au și plajă nud, și plajă obișnuită.
(stiu că nu e la malul mării, dar e nisip, deci se încadrează in categoria "plajă")