| lorypot a întrebat:

In care statiune sunt preturile mai avantajoase la noi in tara?

Răspuns Câştigător
| isis5001 a răspuns:

La mare? Clar in eforie
La munte? Se merita de exemplu sa mergi la Azuga, la Predeal, etc.
In statiuni de tratament? La Baile Herculane.

4 răspunsuri:
| zmeurica90 a răspuns:

Pe litoral--> eforie sud

| papusikatha a răspuns:

Sincera sa fiu anul asta am fost in Bulgaria 7 zile, am platit 23 de euro pe noapte all inclusive, + acces la piscina, sala de fitness, bowling si biliard, mai aveau si un fel de babysiter pentru copii, camerele extrem de curate, in Romania am fost in costinesti unde am cheltuit in 4 zile 300 de euro 2 persoane...deci mai bine mergi in afarahappy

| maradi3 a răspuns:

Preturi avantajoase? Azuga? Predeal? Hmmm...Herculane da, 50 lei noapte/cazare! Cand mai puneti asemenea intrebari intrebati si preturi? pensiune, hotel...nu dati funda doar pe vorbe!

| oniQqQ a răspuns:

Sinaia,Brasov,Neptun,eforie nord, Predeal :X:X:. Bafta!