| dana90 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi deschid o mica afacere cu haine in piata si ma intereseaza care sunt cele mai avantajoase magazine unde gasesc haine mai ieftine si calitate bunicica? Magazinele sa fie va rog din tara si doar cei care stiu cat de cat preturile sa raspunda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ai profit de la inceput, te sfatuiesc sa incerci la Dragonul Rosu. Dar daca in schimb vrei sa ai un profit decent, dar in timp, atunci te sfatuiesc sa iti gasesti un furnizor, ceva de firma. Ori aduci hainele din afara, ori le cumperi din Bucuresti, sau de la vama prin intermediul unor firme.

De asemenea sunt numeroase providere cu haine in Bucuresti de unde poti sa te aprovizionezi cu marfa.

| dana90 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa imi mai spui ceva te rog am tot citit pe net ca sunt 8 dragoni aceste cladiri se afla separat sau toate sunt in acelasi complex imi explici asta te rog

| pietrean a răspuns (pentru dana90):

Sunt 8 cladiri mari, fiecare cu multe standuri chinezesti si foarte putine romanesti.Preturile difera cate putin,de la stand la stand(aceeasi marfa). Unele cladiri,sunt profilate pe acelasi tip de marfa:de exemplu unul este doar cu incaltaminte, in altul gasesti electronice, produse pentru interior, bucatarir, etc.Dar majoritatea sunt profilate pe imbracaminte(de la nou nascuti pana la adulti).