| Izadora a întrebat:

...la wizz air daca am ceva haine pe mine cu fermoar si capse metal?
Pot sa trec?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Rapu a răspuns:

Din pacate nu... de curand am fost si eu in Italia la o matusa si la aeroport m-au pus sa imi dau jos haina pentru ca avea fermoar metalic si cureaua. in orice caz ai grija sa nu porti nici un oniect metalic la tinewinking

1 răspuns:
| rosto a răspuns:

Nu tine numai de wizzair. Trebuie sa scapi cam de tot ce este metal, desi eu am avut o capsa de metal la pantaloni si cred ca si la sutien e ceva metalic si nu a piuit aparatul ala. Dar in rest, cureaua, cerceii, inelele, lantul, le-am dat jos si le-am pus la loc dupa ce am trecut de poarta aia. happy O sa vezi acolo oricum, nu iti face atatea probleme ca pana la chiloti nu te dezbraca nimeni. Daca tot piuie, au si un scanner mobil, pe care il pun pe langa corpul tau sa vada de unde piuie, deci nu e panica. happy