| Paulicass a întrebat:

Salut am primit cadou o geaca de piele naturala adusa din Germania tip sport maneci detasabile gluga pusa intr-un compartiment cu fermoar buzunare o gramada si in exterior si prin interior + capse la maini si fermoar si capse cand te inchei ati putea sa estimati cam cat ar fi costat geaca? l-as fi intrebat pe cel care mi-a dato cadou dar nu e frumos happy astept sa-mi ziceti cam cat credeti ca costa dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Cam 180 lei
dar eu nu vreau fundita sh vreau doar sa ajut

1 răspuns:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Laudatul pe TPU nu ar trebui sa iti dea vreo satisfactie dar mrg...