| viola16 a întrebat:

Buna,m-am hotarat sa merg anul viitor in vacanta in Corfu,dar nu stiu care dintre statiuni este mai frumoasa si care au plaje cu nisip. Daca imi puteti recomanda si un hotel, daca ati fost si unde se gaseste.Va multumesc

1 răspuns:
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Pagina Web de la adresa de mai jos conţine foarte multe informaţii scrise de turişti care au fost în Grecia, Corfu, ai o listă serioasă de destinaţii, lista fiind sortată descrescător după notele acordate de turişti:

http://amfostacolo.ro/grecia-pareri,7/corfu,26,136/

Sper să te fi ajutat, vacanţă plăcută.