| Daniel811 a întrebat:

Bună, m-ar interesa dacă a călătorit cineva cu Wizz air cu bagaj de mână? Dacă da, îmi puteți spune cum este cu lichidele? Am citit pe site ca am voie pana la 100 ml de produs dar altii mi-au spus ca nu ai voie doar pana la 30 ml. Cum stă treaba? Dar cu punga de plastic de 1l de 20x20, trebuie sa o ai tu sau ti o dau ei pe avion?

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

Dragule. Eu am mers cu WizzAir. Poti duce mai multe chestii lichide cu tine, dar sa fie in ambalaj transparent si sa nu aiba mai mult de 100ml fiecare. Acuma, nu stiu daca poti duce acelasi produs in mai multe recipiente, dar trebuie sa te interesezi la ei. Pe site-ul lor poti afla mai multe.