| anonim_4396 a întrebat:

A călătorit cineva de curand cu wizz air? Am nelămurire in ceea ce priveste bagajul gratuit. Nu mi-am luat bagaj pentru cala si din cate am citit am voie cu un rucsac. Ideea e ca as avea o geanta gen pentru sală, dreptunghiulara si este putin mai mare decat dimensiunile specificate de cei de la wizz. Ma gandesc ca daca nu bag multe chestii in ea, adică nu o sa fie burdușită, nu voi avea probleme. Daca ati călătorit de curand stiti daca au devenit atat de stricti cei de la wizz si daca trebuie neaparat sa am rucsac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Important e sa iti intre in locul ala de ghiozdan inainte sa treci

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Poti trece fara probleme.

| Iote a răspuns:

Nu rucsac, orice geanta care intra in dimensiunile lor.

Răspuns utilizator avertizat
| croissant a răspuns:

Buna si eu voi calatori. Ideea e ca ar trebui sa coincida pentru ca astfel risti sa nu intri.