| Ichigo a întrebat:

m-ar interesa niste pareri, relatari de experiente personale sau siteuri in legatura cu pensiuni sau alte forme de cazare in zona satului Demacusa din comuna Moldovita, Judetul Suceava. Mentionez ca sunt interesat de siteuri cu informatii complete (pret, facilitati, descriere camere, etc). Sunt acceptate si pensiunile din comuna, care nu sunt prea departe de sat.

3 răspunsuri:
| Caaaaalin a răspuns:

Incearca amfostacolo.ro...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Satul demacusa nu are pensiuni din cate stiu eu, e la 3 km de moldovita, incearca in argel, in vatra moldovitei sau in moldovita