| ralluca15lp a întrebat:

Imi puteti da niste informatii despre piata muncii in judetul Suceava?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| t3leG a răspuns:

Piata di susava ii bini di tot, adica ii grava.nu ixista piata de munca la susava, in dealurile cele ci, doar daca ti dusi la nicusor la Braila, la taraba lui...nu,pe bune acum...winkingdin cate stiu, Suceava, este cel mai slab judet din punc de vedere al locurilor de munca.mai bine ti duci in alta tara sau in alt judet(fara moldova).