| AdrianaLacan a întrebat:

Buna!
Ma poate cineva ajuta sa-mi gasesc transport dus si/sau intors din Romania in Bulgaria in 31 dec/3 ian? Din Bucuresti sau giurgiu sau constanta pana la Varna (Nisipurile de aur). cand am cumparat oferta eram sigura ca merg cu masina personala, dar nu ma pot folosi de ea din motive personale.si nu gasesc nimic, decat in data de 30 si intoarcere in 2. sunt de acord si cu schimb, nu direct.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Încearcă să scrii de urgență o cerere de recomandare pe amfostacolo.ro Deși e cam târziu...