| oana1 a întrebat:

mi-am planificat o mini vacanta la Eforie Nord.Ce sugestii aveti pentru petrecerea timpului intr-un mod cat mai placut.Ce obiective turistice sa vizitez?

2 răspunsuri:
| AleAlexandraIdk a răspuns:

Eu va sfatuesc sa incercati site-ul acesta : http://vilaefor.ro/obiective.php
Sunt tot felul de obiective turistice in Eforie :D
Fundita? :3

| dragodana a răspuns:

Salut! Obiective turistice? Am fost anul trecut.Era un circ acolo.Plimbau ei elefantul.Am lenevit ziua la soare.Seara mergeam la Sensation Lounge, la Chandelier(scump rau). Fantana colorata din fata autoservirii Berlin e interesanta.La autoservire Belona este mancarea cea mai buna si ieftina, dar autoserviri sunt la tot pasul.Nu le recomand pe cele de langa plaja(scumpe, mancare rece si proasta).
Daca ai masina poti merge in celelalte statiuni, dar, de cele mai multe ori, pierzi timp si nu prea se merita.
Sa ai un concediu placut si spune-i marii ca mi-e dor de ea.