| ovishadow a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce obiective turistice pot s vizitez pe ruta Brasov-Transfagarasan si Transalpin

Răspuns Câştigător
| AndreeaAnd a răspuns:

Si eu am fost vara asta tot pe acelasi drum, dar nu mai tin minte ordinea. poti vizita Pestera Muierilor, Pestera Polovragi, Castelul Bran, Peles, Pelisor, Balea lac (la Balea lac poti sa te dai cu tiroliana), Poiana Sibiului, Muntii Parang, Pestera Liliecilor, Balea Cascada, Cascada Urlatoare( 30 de minute de mers pe jos dar este foarte obositor)

1 răspuns:
| alma1115 a răspuns:

Castelul bran,manastirea curtea de arges, cabana cumpana, balea lac.