| Elle_7741 a întrebat:

nu ma pot decide care tara este mai frumuasa : America, Franta, Turcia, Bulgaria.Ma puteti ajuta.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| alyna_6668 a răspuns:

Buna Elle eu cred ca fiecare tara are frumusetile si obiceiurile ei.acum depinde de tine ce locati iti plac si ce ai vrea sa vizitezi.Eu de exemplu a-si merge in Franta si Turcia celelalte 2 nu ma atrag in mod special ci nimic.

6 răspunsuri:
| AlAndalus a răspuns:

Mie imi place Franta.Are o cultura mai bogata si o istorie mult mai interesanta si indelungata.

| Sperman a răspuns:

Vino in Franta, o sa-ti fiu eu ghid. big grin
Cu siguranta nu o sa regreti, chiar ai ce sa vizitezi. happy

| Pitica95 a răspuns:

Poi dp parerea mea cea my frumoasa este Franta dp America, Turcia si ultima Bulgariawinking

| LoVeIsLiFe a răspuns:

Franta! chiar merita vizitata

| aNdRa_6572 a răspuns:

Americawinking

| Georgiiiii a răspuns:

Toate.