| Cheryl24 a întrebat:

TPU! Mi-ati putea da si mie niste nume si prenume de fete si de baieti in cateva limbi? As avea nevoie de nume din urmatoarele tari: Germania, Franta, Spania, Italia, Norvagia, Rusia, India, Turcia, Brazilia, Polonia, Bulgaria, Ungaria, Ucraina, Thailanda, China, Japonia, Olanda. Daca puteti sa puneti cat mai multe (pe cat posibil) si sa precizati daca sunt nume sau prenume, de fete sau de baieti, si din ce tara sunt, v-as fi foarte recunoscatoare.

1 răspuns:
| andrushk50 a răspuns:

Fete(in ordinea tarilor):Marlene Dietrich
, Fanny Ardant, Sara Montiel, Laura Betti, Anja Breien, Lyudmila Gurchenko,
Priyanka Chopra, Beren Saat ...ma rog...
nu mai pot scrie... Oricum ca sa aflii cauta pe google actrite/actori din... Funda?!