| Julia125 a întrebat:

De curand mi-am luat o tablet maxell, din franta. De cand am venit inapoi in tara nu am mai intrat pe net (nu aveam wi-fi), si de 2 zile am reusit sa intru, dar nu ma lasa sa descarc nimic. Care ar putea fi problema? Inaine (in franta) am descarcat multe jocuri, etc, iar acum nu mai pot descarca nimic. Ma puteti ajuta? Funda! + vot!

3 răspunsuri:
| Iuliano_Mircea_1994 a răspuns:

Deoarecea poate nu ai memorie pe el.

| Julia125 explică (pentru Iuliano_Mircea_1994):

Si eu am crezut la inceput la fel, si am sters cateva jocuri, si tot nu pot descarca altele.

| Iuliano_Mircea_1994 a răspuns (pentru Julia125):

Atunci chiar nu stiu