| R9kitty a întrebat:

Pentru cei care ati fost in Grecia, Creta., ce imi puteti spune despre plaja. Am auzit ca are multe pietre. Este adevarat? As vrea sa stiu despre zona hotelului King Milos Palace. Multumesc:*

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Banuiesc ca te referi la King MINOS Palace.Regele Minos este un personaj din mitologia greaca.Hotelul este hotel de lux, iti va place foarte mult, intradevar.In ce priveste plaja, 98% din plajele Greciei sunt acoperite cu pietre,ceea ce inseamna ca este posibil sa dai peste asa ceva.Dar,mai stiu ca hotelul la care mergi este pe malul marii,ceea ce inseamna ca are plaja lui si in acest caz, plaja este acoperita cu un fel de pietris marunt, care nu este neplacut. Diatractie placuta!