| Freza a întrebat:

As vrea anul asta sa merg undeva intr-o zona cu plaja. Ce imi puteti recomanda la un pret rezonabil?

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Daca vrei la noi in tara poti alege mai multe locuri: Mamaia, Venus, Euforie, Vama Veche
Daca vrei in strainatate poti merge in Grecia e superba si este la un pret rezonabil sau in Croatia.
Bafta!

7 răspunsuri:
| noName31020 a răspuns:

Pai poti sa te duci in neptun la hotelul caraiman doua stele mancare buna plsss funda

| xblumix a răspuns:

Poi eu am fost la Mamaia si te costa daca nu iti cumperi magazine intregi 1000 lei noi daca te tii de cumparaturi te aduce si la 2000-3000 lei... plss funda

| mikyaurash a răspuns:

Delta dunarii, gura portitei, daca nu iti permiti cazare acolo poti sta la o pensiune din ceamurlia sau jurilovca, daca sunteti mai multi puneti bani impreuna la salupa sa mergeti la plajawinking in ceamurlia 140lei/noapte camera cu mic dejun inclus, salupa 300-400 lei dus intors (6 pers in salupa), pranzul te costa 40 lei cu 2 feluri de mancare plus desert...trimite-mi un mesaj daca vrei mai multe detalii despre zona

| missReckless a răspuns:

VAMA VECHE!
Ai nevoie de un bilet de tren, ceva bani de mancare si un cort. Distractia vine de la sine.

| eu_5690 a răspuns:

Marea Mediteraniana.
Parerea mea tongue...
big grin

| Freza explică:

Da cred ca o sa aleg grecia mai astept cateva raspunsuri si o sa dau funditawinking

| Anonim_8036 a răspuns:

Hmm...
Grecia : Insula Corfu, sau intr'o statiune din Halkidiki sunt superbe si nu sunt scumpe.