| n0name a întrebat:

Bunahappy Peste 1 saptamana plec in vacanta la Sinaia si voi sta la Vila Valea Ianculuiwinking unde am stat si anul trecutwinking Ma puteti ajuta cu bagajul? Ce credeti ca ar trebui sa isi ia neaparat o fata de 13 ani la ea in vacanta?winking Dau funda la solutie; x; x take care; x; x

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Buna.big grin
Poi in primul rand hainelaughing
telefon, casti, un mp3, carti, reviste de cititbig grin
si lucrurile de care ai nevoie:
-tampoane
-servetele
-trusa de machiaj
-piaptan
-ruj, luciu de buze
-deodorant, spray, parfum
-penseta, foarfeca(in caz de nevoie)
-sampon, gel de dus, sapun, hartie igienica, prosop
-periuta de dinti, pasta de dinti
-crema de corp
-ulei de plaja( daca mergi la plaja)
-agrafe, gume de par
-costum de baie
si cam atathappy. restul stii tu de ce ai nevoiebig grin
distractie placutabig hug

5 răspunsuri:
| Rallucadela a răspuns:

Tampoane?! ceva ce iti este de folos oricumwinking nu orice prostie sa cari degeaba

| tudorr a răspuns:

Telefonul, incarcatorul, tampoane, laptop daca ai, haine, periuta de dinti, si orice crezi tu ca iti mai trebuie.

| pufuletziiiiiii a răspuns:

Neaparat o crema de fata ceva daca nu te makezi in caz contrar + fondul de ten si rimelul cu un gloss nu tr sa lipseasca. tampoane ca de.cine stie hainute si s nu uiti periuta si pasta de dintitongue

| Rox_3754 a răspuns:

Ce ti-ai luat si anul trecut. tu stiiwinking

| DenysaLove a răspuns:

Hey cand pleci big grin?
eu plec duminica dimineata la sinaia laughing
o sa stau la hotelu sinaia.
poate imi lasi si mie mesaj cu id tau si poate ne vedem pe acolo.:*
pup