| LoveMe1 a întrebat:

Buna, planuiesc o calatorie la castelul Bran si la castelul Peles. Puteti sa-mi recomandati unde pot gasi in astfel de tur? Pornirea din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| Alexand3ru1 a răspuns:

Tur in Sinaia si Brasov.
Incearca Europa Travel?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te complici total aiurea cu turul. Pe cont propriu simplu si la obiect.
Chiar daca nu ai masina, cu trenul ajungi super usor pana la Sinaia la Peles... iar la Bran cu microbuzul din gara Brasov.

Stai cat vrei, nu te grabeste nimeni la vizitat, iar la Peles oricum se intra doar in grupuri mari cu ghidul castelului deci nu pierzi informatii