Poate cineva sa imi spuna diferentele dintre Clasa I si Clasa II la CFR?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu e nici una la calitate. Sunt vagoane cu aer conditionat la clasa I toate iar la clasa II unele.

3 răspunsuri:
| DespreHostel a răspuns:

Teoretic ar fi diferenta de calitate, bude mai curate, prize pentru laptop, aer conditionat, poate si wifi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scaunele mai confortabile, nu sunt nespalati. Astea sunt cele mai importante diferente.
Nu calatoresti langa toti tiganii, nu stai cu ochii pe bagaje, nu e aglomeratie.