| Auish123 a întrebat:

Pun acesta întrebare doar pentru cunoscători. Deci am cumparat biletul de zbor de la wizz am facut chek-in-ul si mi.a afișat permisul de îmbarcare. Eu in trecut foloseam pass wallet. De data asta nu îmi deschide biletul. Oare ma pot îmbarca cu ce de la wizz fara a folosi nici o aplicatie? Mersi. Da funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merge pass wallet, merge direct cu fisierul pdf salvat in telefon. Merge si daca vizualizezi foaia de imbarcare de pe telefon, direct din site, dar de pe site-ul mobil. In orice caz, imprima biletul sa nu ramai pe afara. Eu am reusit cu fisierul pdf. Bafta!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Printezi biletul si gata