| FoundYouLover a întrebat:

Stiti ceva mall-uri in Bucuresti cu preturi mai mici? Puteti sa-mi dati si adresa lor, daca o stiti.In special in sectoarele 4 si 5 as vrea.Si stiti ceva fast-food-uri, mall-uri in care se poate manca si alte localuri in care se poate manca tot cu preturi mai mici in Bucuresti, tot asa, in special in sectoarele 4 si 5?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună incearca Plaza Romania, mall vitan, de ce vrei numai din sectoarele 4 si 5, mergi la m ai multe moluri ca fiecare are promotie ofertă in special in weekend simbata duminica cand omul este liber.

| FoundYouLover explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu sunt libera non-stop cat stau pe acolo, ca sunt in concediu, vreau pe acolo ca nu cunosc prea bine Bucurestiul si n-am nici masina, deci de-aia vreau pe acolo, ca sa fie aproape de zona in care e hotelul si de alte zone in care am treaba.