| MeimeiPinguinu a întrebat:

Buna seara TPU

As avea nevoie de putin ajutor, voi merge saptamana aceasta cel tarziu saptamana viitoare in Germania, Munchen.
De data asta voi lua un autocar ceea ce nu am mai facut-o pana acum (am calatorit doar cu avion).
Cunostiinta care ma va astepta in statia din Munchen ma poate astepta dupa ora 12:00
Cum eu nu stiu prea multe firme de transport am cautat pe site-ul firmei Atlassib dar autocarele ajung la 07:30 si 10:00
Am mai incercat si la Eurolines dar orele nu le arata nici atat la Mayer and Mayer.
Poate unul dintre voi mai stie cateva firme pe care le-as putea cauta.
In caz ca are de gand cineva sa intrebe : (Eu sunt in Arad dar pot merge si in alta localitate pentru a lua autocarul ).

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elvis98 a răspuns:

Eu stiu o firma obelandwinking

| rocket a răspuns:

Poti sa intrebi pe www.idealtour.ro stiu ca fac multe transporturi de persoane. trimite-le un mesaj in formularul de contact.

| Almássy a răspuns:

Pai:O cred ca tarsin... cu asta merg rudele mele in Italia

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Sa nu cumva sa mergi cu Atlassib-ul sau cu Eurolines-ul! Iti recomand PLETL.E super.

| Nedelcu_Cristian_1996 a răspuns:

Cei de la www.royal-tour.ro merg catre Germania saptamanal.