| Summeeerr a întrebat:

Buna seara TPU. Eu sunt din Bucuresti,dar in unele veri eu cu familia mea mergem la o vila dintr-un oras apropiat,si cand vreau sa ma duc in Bucuresti si nu are cine sa ma duca unde vreau.iau un fel de maxi si ajung la cora pantelimon. stiu ca este un metrou acolo,cum ajung de la statia pantelimon (metrou) la unirii shopping center? trebuie sa schimb metroul sau ceva? daca da, la ce statie? si ma lasa in fata la unirii? daca nu, cum ajung acolo? sau imediat dupa ce ies din metrou pot vedea cladirea? sunt invatata cu masina personala. :* dau funda mare

2 răspunsuri:
| vinusipaharu a răspuns:

Buna, iei M1 de la Pantelimon si mergi 8 statii pana la Piata Unirii, apoi cobori si iesi la suprafata. O sa vezi cladirea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai metrou direct de la pantelinom la unirii, iar in unirii din orice gura de metrou iesi ai sa vezi cladirea unirea