| maria11579 a întrebat:

Cum ajung de la metrou ( statia Piata Unirii) la "Unirea Shopping Center"? Am nevoie de masina? Daca da, ce numar trebuie sa iau? Multumesc!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E o intersecție foarte mare. Când ajungi la stația Piața Unirii, indiferent pe la ce gura de metrou ai iesi, nu ai cum sa nu vezi clădirea, e foarte mare. Doar trebuie sa privești in jur.

| Holiday a răspuns:

Statia de metrou Piata Unirii 2 are iesire chiar in fata Unirea Shopping Center. La 5 metri de magazin.happy

| Intruder19 a răspuns (pentru Holiday):

Ca o completare, trebuie sa iesi pe la iesirea din dreapta unde scrie Bvd Corneliu Coposu.

| Holiday a răspuns (pentru Intruder19):

Mi se pare ca au facut astia mai nou intrare direct in magazin pana sa iesi afara, dar nu sunt 100% sigur daca e terminata.

| Intruder19 a răspuns (pentru Holiday):

E terminata, daca iesi prin dreapta la unirii 2 catre corneliu coposu ai intrare direct in magazinul unirii dar e deschisa de la ora 9 sau 10.

| Holiday a răspuns:

Dar oricum, pe orice iesire ai nimeri te uiti in jur si o sa-l vezi. Cea mai departata iesire e la vreo 300m, deci ajungi imediat pe jos.