| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung si eu CU METROUL din Bucuresti, sectorul 6, la Unirea Shopping Center? Ce metrou trebuie sa iau? Mai trebuie sa schimb cu alt metrou? Si pe ce parte trebuie sa ies si sa ajung direct in Unirea? Din cate stiu este un pasaj care face legatura. Multumesc!

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Pai, de la cea mai apropiata statie de tine poti lua orice metrou fara sa-l schimbi. Uite si harta:http://www.ghidbucurestean.ro/Metrorex/harta-metrou-bucuresti.png

Urmareste linia rosie!