| belle2009 a întrebat:

Buna seara, TPU!
Imi doresc sa ma mut in Istanbul dupa terminarea facultatii, deoarece ma duc acolo lunar la tratament lunar cu sora mea si imi place enorm acolo, deja am si o propunere pentru un loc de munca acolo.
Dar eu nu am de gand sa trec la religia musulmana, iar eu sunt o consumatoare a carnii de porc si ma intreb daca acolo se gaseste carne de porc, deoarece acestia sunt musulmani si stiu ca nu consuma dar ma gandesc ca acolo este si o minoritate de crestini si ma gandesc ca se gaseste intr-un anumit loc din Istanbul.

1 răspuns:
| Anoaica_Romeo_1968 a răspuns:

Muta-te ....cine te tine