| Mara1234510 a întrebat:

Buna! Stie cineva care este numarul maxim de persoane care pot intra in telecabina de la Sinaia? Ma gandesc ca acum cu pandemia nu mai lasa un numar asa de mare ca inainte si eram curioasa cam care e limita impusa. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| YellowPerson a răspuns:

Am fost acum 2 saptamani si era inchisa. Nu stiu daca era vorba doar de o singura zi, dar naspa este ca pe net nu scria nicaieri ca nu va functiona in acea zi si am mers degeaba. Oricum, pe unde am mai fost cu telecabinele, spre exemplu din Poiana Brasovului spre Postavaru au fost si cate 12-13 oameni si nu a spus nimeni nimic.

1 răspuns:
| Mara1234510 explică (pentru YellowPerson):

Pacat ca a fost inchisa :/ Multumesc mult pentru ajutor!