| delia1994ciobanu a întrebat:

Bună, știe cineva dacă se poate plăti cu vouchere de vacanță intrarea la bazinele din Băile Felix dar fără cazare. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Vad ca sunt trei tipuri de vouchere, si de regula un hotel primeste un singur tip; te descurca o agentie de turism, care ti le poate chiar schimba. Iar sa intri numai la bazine, cred ca, din pacate, nu se poate. Cauta sa le ''mariti'' din timp, mai ales daca sunt de anul trecut.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. La bazine se plateste cash, nu se accepta vouchere. Voucherele se accepta la cazarea/hotel.

| delia1994ciobanu explică:

De schimbat nu le poate schimba agenția. Mai rămân cu vouchere de la o vacanță

| minrest a răspuns (pentru delia1994ciobanu):

Eu am inteles ca unele agentii te pot trimite la un hotel la care se accepta alte tichete decat ale tale. Am vrut sa merg la hotelul Romanul, Baile Herculane, si mi-au spus ca tichetele mele nu merg la ei, dar ca pot aranja prin agentie. E de crezut ca o agentie mare da tichetele tale pentru alt turist, si ale aceluia pentru tine.