| Winners10 a întrebat:

Salutare. Care cunoaste ceva unitati de cazare in Baile Felix mai ieftine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu sunt din Oradea merg des la Băile Felix. Nu m-am confruntat cu probleme de cazare, nu a fost cazul, dar hotelurile au prețuri destul de mari, mai bine cauți la o pensiune chiar în Băi. Spre exemplu: https://www.olx.ro/......ctQct.html promoted

| Spartacus12345 a răspuns:

De obicei pensiunile si vilele au preturi reduse. Insa am auzit si de hotel Termal ca ar avea preturi accesibile
Vacanta placuta!

| DanielIlie a răspuns:

Www.turistinfo.ro. Oferte din toată țara. Concediu plăcut!