| flooo_1769 a întrebat:

stie cineva o pensiune, casuta care sa fie din lemn, cu semineu, undeva la munte? cazare pentru 2 persoane. de preferabil slabic moldova. sau daca aveti alte sugestii spuneti. multumesc

Răspuns Câştigător
| lolec a răspuns:

Iti recomand 2 pensiuni prima si cea mai frumoasa ar fi Pensiunea Cu Ceas care se afla cu cativa km inainte de vatra dornei si este superba totul estre nou nout utilata cu tot ce trebuie, curte interioara gratar etc (caut-o pe net pe turist.info) iar a doua varianta ar fi Cabana Dochita din statiunea durau este superba proprietarul este un salvamont deci iti dai seama cum e amenajata rustic etc drept in fata este masivul ceahlau
In principiu iti recomand pensiunea cu ceas.pls funda