| WildLatte a întrebat:

Stiti cat ar costa un taxi din Bucuresti pana in Costinesti doar un drum?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 400 ron un drum, dar in mod sigur o sa iti ceara sa platesti si returul ca doar nu o sa dea omu de la el... deci vreo 800-900 ron

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu cred ca exista, doar Bucuresti-Constanta si Constanta-Costinesti, eu am fost acolo si asa am mers.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Ai fost tu cu taxiul la CT sau nici macar nu te ai obosit sa citesti intrebarea?

| DespreHostel a răspuns:

Depinde cum negociezi cu el, dar mai bine intri pe https://www.blablacar.ro si acolo gasesti masini ce merg spre Costinesti si nu platesti mai mult de 50 de lei.

| WildLatte explică:

Am 17 ani si am mers pe litoral 13 ore cu trenul, si nu, nu mi-a cazut nimic, nu voiam pentru mine, ma interesam pentru o persoana care avea ceva probleme de sanatate la vremea aia si nu putea sta in fund pe tren atatea ore. Data viitoare v-as ruga sa nu va mai dati cu parerea si sa jigniti daca nu stiti despre ce este vorba. O zi buna!