| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* stiti ce locuri frumoase in Bucuresti merita vizitate cat mai multe daca se poate si fara plata :* multumesc (funda pentru cel mai frumos loc vizitat)

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Pai din varful capului: parcul carol, cismigiu noapte cu prietenul tau, parcul din gradina botanica, o plimbare noaptea pe marginea dambovitei in cursul saptamanii ca sa nu fie nici trafic, parcul herastrau/insula trandafirilor, dar sa fie trandafirii infloriti, o plimbare cu barcuta pe lac -herastrau, cismigiu- ( e ceva de genul 5-7 lei pe ora), o galerie de arta, si mai sunt o gramada de muzee frumoase la care intrarea nu costa mai mult de 5 lei. big grin asa ce este la alegerea ta ce faci big grin... daca vrei lasa-mi un id in privat si mai discutam despre locuri si lucruri de facut.
o zi buna!

7 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

In parcul Herastrau sau in Buzau sunt Vulcanii Noroiosi sunt tare frumosi si merita vizitati!

| drhotzu a răspuns (pentru Alinna20):

Din ce ai spus tu acolo rezulta ca si in herastrau si in buzau sunt vulcanii noroiosi... mai incearca sa mai spui treaba asta o data, sa vedem daca iti iese mai bine!

| Alinna20 a răspuns (pentru drhotzu):

Am spus ca poate vizita parcul Herastrau sau poate vizita Vulcanii Noroiosi din Buzau.

| drhotzu a răspuns (pentru Alinna20):

Pai sa ne intelegem: cand spui ca in herastrau sau in buzau sunt vulcanii noroiosi se intelege ca in fiecare dintre locatii exista vulcanii, mare atentie la semne de punctuatie! chiar fac toata diferenta!
si in al 2-lea rand: daca spuneai stii poti vizita herastrau si mogosoaia era ok... dar herastrau de noroiosi sunt la peste 100 km unu de altul... straight face

| Alinna20 a răspuns (pentru drhotzu):

Ok. asta e! happy mai gresesc si eu...

| drhotzu a răspuns (pentru Alinna20):

happy se mai intampla big grin
toti mai patim chestii d`asteawinking

| Reek54 a răspuns:

Ti-as fi spus de Forturi, dar nu cred ca ai o pasiune pentru asa ceva.