| Stanciu_Sabina_Maria_1994 a întrebat:

Buna, stiti vreo cabana la munte in jud Prahova pe care sa o inchiriez complet fara ca proprietarii sa locuiasca acolo, sa aiba gratar un loc de foc de tabara si in jurul ei sa fie activitati pentru mai multe persoane? Vreau sa ma duc acolo cu clasa, capacitatea sa fie intre 20 si 28 de persoane cu self catering.

2 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Stiu una, dar au inclus in pret zugravirea completa dupa ce plecati voi, inlocuit usi si ferestre, desfundat toalete, curatenie profesionala cu adunat cioburi si curatat voma din gradina, dezinfectie generala.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cauta pe booking sau airbnb.