| Tanamy a întrebat:

Sunt din Oradea si as vrea sa ajung la Bucuresti.Imi puteti recomanda cu ce sa calatoresc si cat ar fi pretul dus-intors?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NeluFerchi a răspuns:

Cu trenul e cel mai ieftin http://informaremt.cfrcalatori.ro/....../rute.aspx dai acolo la pret si la ce clasa vrei sa mergi 115lei cls2 si 170 cls1

2 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Ai autocarele apartinand firmei "FANY" si te costa dus intors aproximativ 200 ron

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca mai ieftin pe 4inmasina.ro; mai sunt diferite mijloace de la autocar, tren pana la avion