| InTeReSsUl04444 a întrebat:

As vrea sa ma fac Biolog si nu stiu la ce liceu sa dau.As vrea in Bucuresti.Imi puteti recomanda un liceu bun cu un profil de biologie?!?! Ms.+funda.+vot.

Răspuns Câştigător
| SerbanElyan a răspuns:

Se afla in sectorul unu. Din cate stiu e cel mai bun liceu din Bucuresti... nu stiu cum iti convine sa mergi pana acolo...

9 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Orice liceu care are profilul "stiinte naturii".

| SerbanElyan a răspuns:

Sunt o multime de licee. Depinde in ce sector locuiesti. Cel mai bun din Bucuresti este "Sfantul Sava" din cate stiu eu. Funda?

| InTeReSsUl04444 explică (pentru SerbanElyan):

In ce sector se afla SF. Sava? Eu as prefera pe undeva pe langa Dristor/Militari.

| InTeReSsUl04444 explică (pentru SerbanElyan):

E ok!

| InTeReSsUl04444 explică (pentru SerbanElyan):

Sti cu ce madie se intra?

| SerbanElyan a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

9.67

| SerbanElyan a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Funda?

| InTeReSsUl04444 explică (pentru SerbanElyan):

Ti-am dat.

| SerbanElyan a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Se afla in sectorul unu. Din cate stiu e cel mai bun liceu din Bucuresti... nu stiu cum iti convine sa mergi pana acolo...

| isee a răspuns:

Nu cred ca exista un liceu in Bucuresti doar de biologie. Stiintele naturii daca vrei gasesti la orice liceu.happy