| Arex a întrebat:

suntem foarte multi elevi intr-o clasa si am dori sa facem o excursie la munte in vacanta de vara. vreo idee? fundita

7 răspunsuri:
| GeorgyPingu12 a răspuns:

Da.va puteti duce la noi la mare sau la munte.si alta varianta ar fi grecia, santorini.mama mea are o agentie de turism.o poti contacta pe mail la office@bestcomtur.ro.succes!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Muntii Apuseni sunt de o frumusete rara, fiind o destinatie turistica interesanta in care poti vizita pesteri impodobite cu stalagmite si stalactite, cascade si trasee turistice intr-un cadru minunat.Am vizitat aceste locuri si am ramas placut impresiont de frumusetea acestor munti.

| PrInTzEsYkA a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi fain sa va duceti la targul jiu ai ce sa vezi acolo am facut banchetul cu toata cls si a fost superb si avezi si ce sa vizitati (poarta sarutului, masa taceri...)iar preturile sunt foarte convenabile. Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu v-as sugera o vacanta la munte la Paltinis la cabana Nora.Este comfortabil si este un pret foarte mic.Este extraordinar.Seara este discoteca speciala pentru voi si tot ce va doriti mancare asigurata si asta la un pret foarte, foarte mic.

| cristi202 a răspuns:

Pai daca nu zici orasul din care esti, e mai greu de zis. Daca ai fi din Timisoara, pe Semenic sau Muntele Mic, sau Baile Herculane, ar fi niste optiuni, nu si daca esti de prin Bucuresti sau Constanta.

| aTi a răspuns:

Eu iti recomand poiana tapului.Mai precis Pensiunea cara.Am facut cantonamentul acolo foarte frumos.Nu costa mult camere de 3/4 persoane.Wireless.Ai un deal langa tine unde poti face plimbare.ar privelistea e superba noaptea cand crucea de pe caraiman e aprinsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pensiunea Rasnov este super. Daca va intereseaza festivalurile in Rasnov sunt o gramada in vara, eu am fost acolo anul trecut la Festivalul de film a fost super.