| CrissuShAtat a întrebat:

Se apropie vacanta de vara si nu am nici o idee(adica ce sa facem cu prietenii). Voi ce ati face in zona de munte(la Predeal is bunici mei si merg in fiecare vacanta)? Pur si simplu nu may am idei... apropo in timpul scolii aveam multe indei! Dar le-am uitat! Ma puteti ajutat?

2 răspunsuri:
| Manne a răspuns:

Ai putea sa-ţi inviţi prietenii si sa iesiti cu cortul, sa dormiti undeva, undeva sigur, nu de alta dar sa nu va manance ursul. La fel ati putea sa va angajati, sa strangeti bani si la sfarsitul verii sa dati petrecere mare!

| OtvloveR a răspuns:

Cele mai tari sunt cursele cu bicicleta in panta, teren accidentat, incearcahappy