| Gelu333 a întrebat:

La mare sau la munte in vacanta de vara? ce alegeti, si UNDE?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Prefer sa merg la munte cateva zile, fiindca acolo este mult mai multa liniste decat pe litoral, zona este mai putin alterata de mana omului si pentru ca imi place mai mult atmosfera - nu este atat de cald ca la mare, sunt mai putini oameni etc. Nu am o statiune sau un loc preferat la munte. Imi place orice zona care indeplineste criteriile de mai sus.

| Madayna a răspuns:

La mare pe litoralul nostru, in Mamaia.

| timeOUT a răspuns:

La mare., 100% Mamaia. e o distractie pe care nu o vei uita prea curand!

| Eli2508 a răspuns:

Pai eu as alege la mare deoarece e vara si trebuiue sa sari in apa, sa innoti, sa te joci cu mingea pe plaja, sa faic castele din nisip(depinde de varsta ta) si iti spun si dc nu la munte deoarece e mai bine sa te duci iarna sa te dai cu toate distractiile de acolo.Muntele este mai potrivit pentru iarna decat pentru vara