| LoVeTrUe a întrebat:

Buna,TPU! A fost vreunul dintre voi,vara, in tabara Muncel?
Daca da,imi puteti da niste informatii, va rog?(pret,cum a fost, daca a fost nevi sa aveti si un insotitor etc.)

2 răspunsuri:
| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

A fost o prietena. Nu a platit pentru ca castigat un concurs si a fost trimisa in tabara. Din cate mi-a zis ea. a fost bine. Dar nu avea semnal in interior, mancarea era rea si putina si magazinul foarte departe si nu au facut foarte multe activitati organizate. Nu vreau sa te ingrijorez. Poate asa i s-a parut ei. Sau poate s-au mai schimbat lucrurile intre timp.