| GaBrYeLa18 a întrebat:

am auzit ca la mare la noi in Romania sunt f multe alge in apa(cea ce mie nu-mi place deloc). Este adevarat? Daca da in ce statiune pot sa merg sa nu fie alge?(DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Cand am fost eu la mare, acum 2 saptamani, in toate statiuniile in care m-am plimbat(in afara de Mamaia, acolo n-am ajuns) nu erau multe alge.

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @gaby18! Hai la munte!
O zi cu zâmbet să ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mangalia aici nu prea sunt alge acolo unde poti sa faci baie

| OkTourPitesti a răspuns:

Hello, noi am fost acum o luna in Costinesti si nu era nicio alga, desi marea era cam agitata. Depinde doar de vreme.

| maradi3 a răspuns:

Felix!laughing

| DyDy7432 a răspuns:

Normal ca la noi in Romania. Altundeva unde?