| Girlll a întrebat:

Unde e mai bine la Mamaia sau Costinesti? am auzit ca la mamaia in 2 zone sunt alge! e adevarat? fundita

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

La bulgari. La ei nu sunt alge si chiar daca mai scapa cate una, nu poti compara o zona cu alta.
Serios acum, daca tot ajungi pe litoral si esti asa de aproape de ei... gogogo. Trust me, iesi mai ieftin.

8 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Sunt alge in mai multe zone
costinesti e mult mai fain love struck

| AnGeL a răspuns:

Da sunt alge in ambele dar eu cred ca poti merge la mamaia in caz ca vrei cat mai multe distractie
nu ca la costinesti nu ar fi doar ca la mamaia lucrurile/cazarea sunt mai scumpe dar isi merita banii
deci eu aleg mamaia

| xamix a răspuns:

Hmm cand am fost la costinesti nu erau alge(ieri), da si in mamaia sunt alge da nu numai in 2 zone, poti veni si in mangalia happy da in magalia pana strang astia algele... mai bine costinesti

| Kassandra_9578 a răspuns:

CostinestihappyAm fost acolo de vreo 2 ori si am plecat multumita! Dar si la mamaie e misto dar eu as prefera Costinesti!

| Girlll explică:

M-am decis sa merg la Eforie Nord...

| criştiyan a răspuns:

Mult mai frumos este in Costinesti, Dar acum depinde si zona in care te duci in Mamaia.

| nico98 a răspuns:

Da este adevarat am fost in fiecare la mare la mamaia dar anul trecut am fost la costinesti si apa este foarte curata si nu este foarte aglomerat este liniste

uite si o poza sa iti faci o idee:
http://static.panoramio.com/photos/original/4247816.jpg
fundita?

| csnexus a răspuns:

Costinesti