| XterIasi a întrebat:

am facut un bilet la avion si am inversat prenumele de exemplu
Nume de Familie : Popescu (corect) iar prenumele in loc de Ion Marian am pus Marian Ion ar fi vreo problema?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Da, nu-i bilet de tren. Securitatea se ia mult mai in serios. Daca nu dai de cineva mai intelegator nici nu te primeste in avion. Mai bine ai suna la ei sa le explici problema. O solutie e sigur, dar n-o lasa pana ajungi la aeroport.

| darrio2007 a răspuns:

E greu daca nici numele nu stii sa ti-l scrii corect. Mai bine mergi cu trenul sau autocarul.

| Drsss a răspuns:

Editează numele, dar vezi ca este contra cost, o sa te coste ceva.